де купити юридичну адресу

де купити юридичну адресу
      Спробуємо Вам розставити всі точкі та раз і на завжди розібратися, за якими правилами варто проводити пошук потрібної майбутнього місцезнаходження бізнесу, щоб через нетривалий проміжок часу не виникло запитання заміни юридичної адреси. Вкажемо лише головні моменти, на які слід, на наш погляд, звернути увагу при купівлі юрадреси ,зокрема, у Оболонському р-ні м.Києва:

     - Район, в якому буде проходити прописка. Звісно, бажано, щоб юр-адреса була в тому районі, де Ви запланували купити офіс надалі.
     - Наявність документів, які підтверджують власність власника реєстрації на вибране приміщення. В тому разі, якщо підпишете угоду без цих документів, у Вас можуть виникнути проблеми з державними органами. А також, Ви не зможете вести зовнішньоекономічну діяльність.
     - Наявність надійного поштового обслуговування. На зареєстроване юрадресу буде надсилатися офіційна кореспонденція для зв'язку з державними органами.
де купити юридичну адресу, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 550. Отзывов пользователей: 221.

Про Оболонський район

де купити юридичну адресу
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
де купити юридичну адресу
 • юридичні адреси пп
 • юридичні адреси ват
 • надання юридичної адреси в києві
 • орендувати юрадресу Оболонському районі м.Києва
 • зміна юридичної адреси ИФНС
 • зміна юридичної адреси пп документи
 • юридична адреса за пропискою
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація