Види юридичних адрес

Види юридичних адрес
Сучасне законодавство України зобов'язує кожну юридичну особу мати адресу, за якою відбувається реєстрація цієї юридичної особи та за якою можна знайти її головний офіс. Але через розбіжності реальності з законами, поняття «адреса місцезнаходження» розділилося на « юридичну адресу » і «адресу фактичну». Це і дало передумови застосовувати неофіційний термін в бізнес-середовищі.

Під терміном « юридична адреса » розуміється адреса, зазначена в установчих паперах юридичної особи,. Термін «фактична адреса» позначає адресу реального розташування підприємства, де завжди можна відшукати його.

Неідентичність фактичної і юридичної адрес можуть призвести до проблем самого різного характеру. Тому важливо витримати перевірку від державних органів. Наші адреси мають високу якість і тому експлуатуються без жодних проблем.
Види юридичних адрес, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1241. Отзывов пользователей: 543.

Про Оболонський район

Види юридичних адрес
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
Види юридичних адрес
 • зміна юридичної адреси тов документи
 • юридична адреса філії
 • порядок зміни юридичної адреси
 • надання юридичної адреси від власника
 • зміна юридичної адреси фірми
 • юридична адреса компанії
 • зміна юридичної адреси ват документи
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація