як отримати юридичну адресу

як отримати юридичну адресу
      Давайте спробуємо Вам раз і на завжди розібратися, за якими правилами варто проводити пошук необхідної юр-адреси, щоб вже через нетривалий період часу не виникло питання заміни юрадреси. Вкажемо лише основні моменти, на які слід, на наш погляд, звернути увагу при купівлі юр-адреси ,зокрема, у Оболонському районі м.Києва:

     - Район прописки. Звісно краще, щоб юридична адреса була в тому районі, де запланували купити офіс.
     - Увагу слід звернути і на наявність документів, які підтверджують право власності власника прописки на дане приміщення. В тому разі, якщо укладете договір без необхідних документів, то у Вас незабаром можуть виникнути проблеми з охоронними органами. Крім того, не зможете зовнішньоекономічну діяльність.
     - Наявність надійного поштового обслуговування. На зареєстроване юрадресу буде надсилатися вся кореспонденція для зв'язку з державними органами.
як отримати юридичну адресу, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 403. Отзывов пользователей: 172.

Про Оболонський район

як отримати юридичну адресу
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
як отримати юридичну адресу
 • лист юридична адреса
 • юридична адреса ооо
 • купити юридичну адресу
 • купити юрадресу Оболонському р-ні
 • як дізнатися юридична адреса організації
 • адресу юридичної особи
 • адреси юридичні центр
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація