фактичний і юридична адреса ооо

фактичний і юридична адреса ооо
      Передусім пропонуємо раз і на завжди розібратися, за якими критеріями треба здійснювати пошук потрібної юр-адреси, щоб через незначний період часу у Вас не виникло питання оренди іншого приміщення та зміни юрадреси. Ось головні моменти, на які необхідно звернути увагу перед підписанням договору юр-адреси , наприклад, у Оболонському районі:

     - Район прописки. Звісно краще, щоб юрадреса була в тому ж районі, де Ви плануєте купити офіс.
     - Увагу слід звернути і на наявність документів, що підтверджують право власності власника реєстрації на дане приміщення. Якщо підпишете правочин без необхідних правопосвідчувальних документів, у Вас можуть виникнути непорозуміння з податковими органами. А також, Ви не зможете зовнішньоекономічну діяльність.
     - Варто звернути увагу й на якісного поштового обслуговування. На оформлене юрадресу буде надсилатися вся офіційна кореспонденція для зв'язку з державними структурами.
фактичний і юридична адреса ооо, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 523. Отзывов пользователей: 242.

Про Оболонський район

фактичний і юридична адреса ооо
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
фактичний і юридична адреса ооо
 • оформлення юридичної адреси
 • процедура зміни юридичної адреси
 • юридичні адреси тов
 • що таке юридична адреса організації
 • бюро юридичних адрес
 • юридичні адреси в регіонах
 • зміна юридичної адреси терміни
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація