юридичні адреси сторін

юридичні адреси сторін
     
Зараз є три варіанти у пошуку юрадреси :


     1. Реєстрація фірми на домашню адресу одного із засновників. Це може бути власна квартира, в якій постійно або тимчасово проживає один з засновників, та яка належить йому на праві власності. Жирним недоліком сама цього варіанту є те, що податкові органи отримують право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Держреєстрація підприємства за реальною адресою. Тобто Ви реально берете в оренду придатне приміщення. Це був би ідеальний варіант, якби не одне але - далеко не всі новостворені фірми мають дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Оболонському районі.
     3. Держреєстрація підприємства за придбаною юрадресою у Оболонському районі. Тобто укладається договір на нібито надання Вашої фірмі приміщення, зокрема у оренду. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією юрадресою відбувається, якщо бажаєте, все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також правове підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким податковим і т.д.. Слід зазначити, що вищевказані договори влаштовую державні та інші установи і проходять при акредитації на митниці.
юридичні адреси сторін, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 529. Отзывов пользователей: 230.

Про Оболонський район

юридичні адреси сторін
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
юридичні адреси сторін
 • договір юридична адреса
 • юридична адреса спд
 • змінився юридична адреса
 • купівля юридичної адреси
 • міняємо юридичну адресу
 • орендувати юридична адреса Оболонському р-ні
 • юридичну адресу фірми
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація