потрібна юридична адреса

потрібна юридична адреса
     
Зараз існує декілька варіантів при пошуку місцезнаходження бізнесу :


     1. Державна реєстрація дома у одного із засновників. Це може бути власна квартира, в якій постійно проживає засновник фірми, або яка перебуває у нього згідно із законом. Одним із недоліків цього варіанту є те, що контролюючі органи мають законне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація за фактичною адресою. Тобто Ви реально берете в оренду нежиле приміщення. Це був би ідеальний варіант, якби не одне але - не всі компанії можливість дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Оболонському р-ні м.Києва.
     3. Держреєстрація за юридичною адресою, купленою за договором у Оболонському р-ні м.Києва. Ця процедура проходить наступним чином: підписується правочин на нібито надання фірмі приміщення, зокрема у суборенду. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією адресою проходить, якщо бажаєте, все поштове обслуговування підприємства, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким особам і т.д.. Вищевказані договори цілком задовільняють податкові і т.д. органи і проходять при акредитації на митниці.
потрібна юридична адреса, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 609. Отзывов пользователей: 272.

Про Оболонський район

потрібна юридична адреса
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
потрібна юридична адреса
 • як поміняти юридичну адресу
 • юридичну адресу г київ
 • юридичну адресу в житловому приміщенні
 • протокол про зміну юридичної адреси
 • договір оренди юридичної адреси
 • юридична адреса ип
 • юридичну адресу та банківські реквізити
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація