продаж юридичних адрес

продаж юридичних адрес
     
На данний час існує лише 3 варіанти у виборі місцезнаходження бізнесу :


     1. Держреєстрація фірми на домашню адресу одного із учасників. Це може бути власна квартира, в якій постійно мешкає засновник фірми, та яка перебуває у нього на законній підставі. Мінусом цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують повне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація фірми за реальною адресою. Тобто реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це був би кращий варіант, але - далеко не всі початківці підприємства можуть дозволити собі орендувати пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Оболонському р-ні.
     3. Держреєстрація фірми за юридичною адресою, купленою за договором у Оболонському р-ні. Тобто укладається договір про нібито надання фірмі приміщення, наприклад у оренду. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією юрадресою відбувається майже все поштове обслуговування компанії, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим та інше. Слід зазначити, що ці договори 100% влаштовую правоохоронні і т.д. установи та проходять при акредитації на митниці.
продаж юридичних адрес, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 568. Отзывов пользователей: 267.

Про Оболонський район

продаж юридичних адрес
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
продаж юридичних адрес
 • купівля юридичної адреси
 • юридична адреса пат квартира
 • юридичні адреси та реквізити сторін
 • оренда з наданням юридичної адреси
 • юридична адреса пп квартира
 • юридична адреса податкова
 • юридична адреса спд квартира
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація