оренда юрадреси Оболонському р-ні

оренда юрадреси Оболонському р-ні
     
Є лише 3 варіанти у виборі місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Держреєстрація фірми на домашню адресу одного із засновників. Це може бути будинок, в якій постійно мешкає учасник майбутньої фірми, або яка перебуває у нього на праві власності. Одним із недоліків сама цього варіанту є те, що контролюючі органи отримують законне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Реєстрація підприємства за реальною адресою. Ви реально орендуєте нежиле приміщення. Це був би кращий варіант, проте, - не всі початківці підприємства можливість дозволити собі орендувати пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Оболонському р-ні м.Києва.
     3. По-третє, це реєстрація за юридичною адресою, купленою за договором у Оболонському р-ні м.Києва. Тобто укладається правочин на надання Вашої компанії приміщення, наприклад у спільне користування. Дійсно Вас там не буде, але за цією юридичною адресою відбувається, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування компанії, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким держорганам та інше. Ці договори 100% влаштовую податкові і т.д. установи і проходять при акредитації на митниці.
оренда юрадреси Оболонському р-ні, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 445. Отзывов пользователей: 206.

Про Оболонський район

оренда юрадреси Оболонському р-ні
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
оренда юрадреси Оболонському р-ні
 • використання юридичної адреси
 • купити юридичну адресу спб
 • чистий юридична адреса
 • зміна юридичної адреси спд
 • зміна юридичної адреси ИФНС
 • де купити юридичну адресу
 • як поміняти юридичну адресу
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація