зміна юридичної адреси зат

зміна юридичної адреси зат
     
Існує три варіанти у виборі місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Реєстрація фірми на домашню адресу одного із учасників. Це може бути будинок, в якій тимчасово проживає засновник майбутнього підприємства, або яка належить йому на законній підставі. Одним із мінусів цього варіанту є те, що податкові органи отримують право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація підприємства за реальною адресою. Ви реально орендуєте придатне приміщення. Це був би кращий варіант, але, нажаль - далеко не всі новостворені підприємства можливість дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Оболонському районі.
     3. По-третє, це реєстрація фірми за придбаною юрадресою у Оболонському районі. Тобто підписується угода на надання фірмі приміщення, зокрема у оренду. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією юрадресою проходить, якщо бажаєте, все поштове обслуговування підприємства, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам та інше. Вказані договори влаштовую податкові та інші органи і проходять при акредитації на кордоні.
зміна юридичної адреси зат, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 524. Отзывов пользователей: 204.

Про Оболонський район

зміна юридичної адреси зат
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
зміна юридичної адреси зат
 • купити юрадресу Оболонському р-ні
 • продовження юридичної адреси
 • подання юридичної адреси
 • юридична адреса ТСЖ
 • скільки коштує юридична адреса
 • зміна юридичної адреси ДПС
 • відкриття юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація