юридичні адреси спб

юридичні адреси спб
     
Існує три законні варіанти у виборі юрадреси :


     1. По-перше, це реєстрація фірми дома у одного із засновників. Це може бути квартира, в якій мешкає учасник, або яка перебуває у нього згідно із законом. Одним із недоліків сама цього варіанту є те, що податкові органи отримують повне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Держреєстрація фірми за фактичною адресою. Тобто Ви реально берете в оренду нежиле приміщення. Це, мабуть, був би кращий варіант, але, нажаль - далеко не всі підприємства можливість дозволити собі орендувати повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Оболонському районі м.Києва.
     3. Реєстрація за купленою юридичною адресою у Оболонському районі м.Києва. Тут укладається договір про надання фірмі приміщення, наприклад у спільне користування. Дійсно Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою відбувається майже все поштове обслуговування Вашої фірми, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким держорганам тощо. Вищевказані договори задовільняють податкові та інші установи і проходять при акредитації на митниці.
юридичні адреси спб, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 458. Отзывов пользователей: 200.

Про Оболонський район

юридичні адреси спб
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
юридичні адреси спб
 • юридична адреса спд квартира
 • юридичні адреси в регіонах
 • що таке юридична адреса організації
 • як поміняти юридична адреса ооо
 • юридична адреса квартира
 • орендувати юрадресу Оболонському районі м.Києва
 • обслуговування юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація