змінити юридичну адресу

змінити юридичну адресу
     
Існує лише 3 варіанти при пошуку юрадреси :


     1. Державна реєстрація дома у одного із учасників. Це може бути квартира, в якій проживає один з засновників, та яка належить йому на законній підставі. Жирним мінусом цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Реєстрація підприємства за фактичною адресою. Ви реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би найкращий варіант, проте, - не всі початківці підприємства можуть дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Оболонському районі.
     3. Реєстрація підприємства за юридичною адресою, купленою за договором у Оболонському районі. Ця процедура проходить наступним чином: укладається правочин про нібито надання фірмі приміщення, наприклад у спільне користування. Дійсно Вас там не буде, але за цією юридичною адресою здійснюється майже все поштове обслуговування Вашої компанії, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам та інше. Вищевказані договори влаштовую податкові тощо органи та проходять при акредитації на митниці.
змінити юридичну адресу, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 474. Отзывов пользователей: 225.

Про Оболонський район

змінити юридичну адресу
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
змінити юридичну адресу
 • юридичні адреси гарантія
 • фіктивний юридична адреса
 • юридичні адреси тов
 • зміна юридичної адреси ИФНС
 • оренда робочого місця юридична адреса
 • знайти юридичну адресу фірми
 • зміна юридичної адреси терміни
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація