зміна юридичної адреси форма

зміна юридичної адреси форма
     
На данний час існує лише 3 законні варіанти при виборі юридичної адреси :


     1. По-перше, це реєстрація дома у одного із засновників. Це може бути власна квартира, в якій тимчасово мешкає засновник майбутнього підприємства, або яка належить йому згідно із законом. Жирним мінусом цього варіанту є те, що контролюючі органи мають повне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація підприємства за реальною адресою. Ви реально берете в оренду придатне приміщення. Це був би ідеальний варіант, але - далеко не всі компанії можливість дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Оболонському районі.
     3. Держреєстрація за придбаною юрадресою у Оболонському районі. Ця процедура проходить наступним чином: укладається договір на нібито надання Вашої фірмі приміщення, зокрема у спільне користування. Дійсно Ви там не знаходитесь, але за цією юрадресою відбувається все поштове обслуговування компанії, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким податковим і т.д.. Ці договори цілком задовільняють правоохоронні та інші установи та проходять при акредитації на митниці.
зміна юридичної адреси форма, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 473. Отзывов пользователей: 217.

Про Оболонський район

зміна юридичної адреси форма
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
зміна юридичної адреси форма
 • договір на надання юридичної адреси
 • заяву про зміну юридичної адреси
 • надам юридичну адресу
 • немасові юридичні адреси
 • купити юридична адреса київ
 • надання юридичної адреси київ
 • юридична адреса зат
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація