зміна юридичної адреси філії

зміна юридичної адреси філії
     
Зараз є лише 3 законні варіанти у пошуку місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Держреєстрація дома у одного із засновників. Це може бути квартира, в якій постійно проживає один з засновників, або яка перебуває у нього на законній підставі. Недоліком сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація фірми за фактичною адресою. Тут Ви реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би ідеальний варіант, проте, нажаль, - не всі початківці фірми можуть дозволити собі орендувати пристойне приміщення у Оболонському р-ні.
     3. Реєстрація за купленою юридичною адресою у Оболонському р-ні. Тобто укладається угода про нібито надання фірмі приміщення, наприклад у спільне користування. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією юридичною адресою здійснюється майже все поштове обслуговування підприємства, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим тощо. Вищевказані договори цілком задовільняють державні та інші органи та проходять при акредитації на кордоні.
зміна юридичної адреси філії, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 416. Отзывов пользователей: 192.

Про Оболонський район

зміна юридичної адреси філії
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
зміна юридичної адреси філії
 • юридична адреса гарантійне
 • фактична адреса поштова адреса юридична адреса
 • купити юрадресу Оболонському р-ні
 • як поміняти юридична адреса ооо
 • купити юридичну адресу від власника
 • дешеві юридичні адреси
 • юридичну адресу представництва
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація