фактична адреса юридичної особи

фактична адреса юридичної особи
      Пропонуємо раз і на завжди розібратися, за якими правилами слід здійснювати пошук потрібної майбутнього місцезнаходження бізнесу, щоб через нетривалий проміжок часу у Вас не виникло питання оренди іншого приміщення та зміни юридичної адреси. Вкажемо лише головні моменти, на які варто звернути увагу при оренді юридичної адреси , наприклад, у Оболонському р-ні м.Києва:

     - Район прописки. Варто подумати над тим, щоб юридична адреса знаходився саме в тому районі, де Ви запланували орендувати офіс.
     - Наявність документів, що підтверджують власність власника прописки на обране приміщення. В тому разі, якщо Ви підпишете правочин без цих правопосвідчувальних документів, у Вас незабаром можуть виникнути проблеми з податковими органами. А також, не зможете зовнішньоекономічну діяльність.
     - Наявність надійного поштового обслуговування. На оформлене майбутнє місцезнаходження буде надсилатися вся кореспонденція для зв'язку з державними структурами.
фактична адреса юридичної особи, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1158. Отзывов пользователей: 529.

Про Оболонський район

фактична адреса юридичної особи
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
фактична адреса юридичної особи
 • як зареєструвати юридичну адресу
 • юридична адреса ип
 • лист щодо надання юридичної адреси
 • надання юридичної адреси київ
 • юридичну адресу громадської організації
 • фактична адреса поштова адреса юридична адреса
 • придбати юридичну адресу
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація