фактичний і юридична адреса

фактичний і юридична адреса
      Спробуємо Вам раз і на завжди розібратися, за якими критеріями слід здійснювати пошук потрібної юрадреси, щоб через незначний проміжок часу не виникло питання оренди іншого приміщення та зміни майбутнього місцезнаходження бізнесу. Зазначимо головні моменти, на які варто звернути свою увагу перед підписанням договору юридичної адреси , наприклад, у Оболонському районі:

     - Район реєстрації. Варто подумати над тим, щоб юр-адреса була саме в тому ж районі, де плануєте проводити свою діяльність.
     - Увагу слід звернути і на наявність документів, які підтверджують право власності власника реєстрації на дане приміщення. В тому разі, якщо підпишете правочин без цих документів, то у Вас можуть виникнути суперечки з охоронними органами. А також, Ви не зможете зовнішньоекономічну діяльність.
     - Варто звернути увагу й на якісного поштового обслуговування. На зареєстроване юридичну адресу буде надсилатися кореспонденція для зв'язку з державними структурами.
фактичний і юридична адреса, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 440. Отзывов пользователей: 195.

Про Оболонський район

фактичний і юридична адреса
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
фактичний і юридична адреса
 • юридична адреса індивідуального підприємця
 • пошук юридичної адреси
 • зміна юридичної адреси пат документи
 • надання юридичної адреси київ
 • подання юридичної адреси
 • купити юрадресу Оболонському р-ні
 • оренда юридична адреса Оболонському районі м.Києва
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація