відповідність юридичної адреси

відповідність юридичної адреси
     
Є три варіанти у пошуку юрадреси :


     1. По-перше, це реєстрація фірми дома у одного із учасників. Це може бути будинок, в якій постійно мешкає учасник майбутньої фірми, та яка перебуває у нього згідно із законом. Одним із недоліків сама цього варіанту є те, що контролюючі органи мають законне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація за фактичною адресою. Тут Ви реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би ідеальний варіант, але - не всі компанії мають дозволити собі орендувати повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Оболонському районі.
     3. По-третє, це реєстрація підприємства за юридичною адресою, купленою за договором у Оболонському районі. Тобто укладається договір на надання Вашої компанії приміщення, наприклад у спільне користування. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією юрадресою проходить, якщо бажаєте, все поштове обслуговування Вашої фірми, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким податковим тощо. Слід зазначити, що вищевказані договори 100% влаштовую державні і т.д. органи і проходять при акредитації на кордоні.
відповідність юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 461. Отзывов пользователей: 212.

Про Оболонський район

відповідність юридичної адреси
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
відповідність юридичної адреси
 • як отримати юридичну адресу
 • як зареєструвати юридичну адресу
 • зміна юридичної адреси
 • юридичні адреси та реквізити сторін
 • змінився юридична адреса
 • зміна юридичної адреси ват
 • список юридичних адрес
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація