юридична адреса дешево

юридична адреса дешево
     
Існує три варіанти у пошуку місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Реєстрація підприємства на домашню адресу одного із учасників. Це може бути будинок, в якій тимчасово проживає учасник майбутньої фірми, або яка належить йому на законній підставі. Жирним мінусом цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують повне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Державна реєстрація за реальною адресою. Тут Ви реально берете в оренду придатне приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би найкращий варіант, якби не одне але - не всі компанії можливість дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Оболонському районі м.Києва.
     3. По-третє, це реєстрація за юридичною адресою, купленою за договором у Оболонському районі м.Києва. Тут підписується угода на нібито надання Вашої фірмі приміщення, наприклад у оренду. Дійсно Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою здійснюється, якщо бажаєте, все поштове обслуговування Вашої компанії, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим та інше. Вищезазначені договори влаштовую податкові установи та проходять при акредитації на кордоні.
юридична адреса дешево, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 376. Отзывов пользователей: 175.

Про Оболонський район

юридична адреса дешево
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
юридична адреса дешево
 • процедура зміни юридичної адреси
 • орендувати юридична адреса Оболонському р-ні
 • надання юридичної адреси київ
 • база юридичних адрес
 • договір на надання юридичної адреси
 • оренда юридичної адреси київ
 • зміна юридичної адреси документи
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація