оформлення юридичної адреси

оформлення юридичної адреси
     
Є лише 3 законні варіанти при виборі місцезнаходження бізнесу :


     1. Держреєстрація дома у одного із учасників. Це може бути квартира, в якій мешкає засновник фірми, або яка перебуває у нього згідно із законом. Одним із мінусів цього варіанту є те, що контролюючі органи мають повне законне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Держреєстрація за фактичною адресою. Тут Ви реально орендуєте нежиле приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би кращий варіант, але, нажаль - не всі компанії можливість дозволити собі орендувати пристойне приміщення у Оболонському р-ні м.Києва.
     3. По-третє, це реєстрація підприємства за купленою юридичною адресою у Оболонському р-ні м.Києва. Тут підписується угода про надання компанії приміщення, наприклад у суборенду. Реально Вас там не буде, але за цією адресою проходить майже все поштове обслуговування фірми, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам тощо. Вищезазначені договори 100% задовільняють правоохоронні тощо органи та проходять при акредитації на кордоні.
оформлення юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 388. Отзывов пользователей: 179.

Про Оболонський район

оформлення юридичної адреси
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
оформлення юридичної адреси
 • надання юридичної адреси
 • заяву про зміну юридичної адреси
 • суборенда юрадресу Оболонському районі
 • РЕСО юридична адреса
 • гарантійний лист юридична адреса
 • купити юрадресу Оболонському р-ні
 • юридична адреса секретарське обслуговування
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація