подання юридичної адреси

подання юридичної адреси
     
Зараз існує лише 3 варіанти у виборі юридичної адреси :


     1. По-перше, це реєстрація дома у одного із учасників. Це може бути будинок, в якій постійно мешкає засновник майбутнього підприємства, та яка перебуває у нього на праві власності. Негативом цього варіанту є те, що податкові органи отримують законне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Держреєстрація за реальною адресою. Тобто реально берете в оренду нежиле приміщення або воно Вам належить. Це був би ідеальний варіант, проте, - далеко не всі підприємства можливість дозволити собі орендувати повноцінне приміщення у Оболонському р-ні.
     3. Держреєстрація підприємства за придбаною юрадресою у Оболонському р-ні. Ця процедура проходить наступним чином: укладається договір на надання фірмі приміщення, наприклад у суборенду. Дійсно Вас там не буде, але за цією юрадресою відбувається, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким податковим і т.д.. Вказані договори цілком влаштовую податкові установи та проходять при акредитації на кордоні.
подання юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 395. Отзывов пользователей: 186.

Про Оболонський район

подання юридичної адреси
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
подання юридичної адреси
 • чистий юридична адреса
 • магазин юридичних адрес
 • білий юридична адреса
 • юридичну адресу та банківські реквізити
 • надам юридичну адресу
 • оформлення юридичної адреси
 • юридичну адресу представництва
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація