придбати юридичну адресу

придбати юридичну адресу
     
На данний час існує три законні варіанти при пошуку місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Реєстрація підприємства дома у одного із засновників. Це може бути власна квартира, в якій тимчасово мешкає учасник, та яка перебуває у нього на законній підставі. Мінусом цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають повне законне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація за реальною адресою. Таким чином Ви реально орендуєте придатне приміщення. Це був би кращий варіант, але - далеко не всі початківці компанії можуть дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Оболонському р-ні.
     3. По-третє, це реєстрація підприємства за купленою юридичною адресою у Оболонському р-ні. Тут укладається угода на нібито надання Вашої фірмі приміщення, наприклад у оренду. Реально Вас там не буде, але за цією адресою здійснюється все поштове обслуговування Вашої фірми, а також правове підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам тощо. Вищезазначені договори 100% влаштовую правоохоронні та інші установи та проходять при акредитації на кордоні.
придбати юридичну адресу, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 404. Отзывов пользователей: 171.

Про Оболонський район

придбати юридичну адресу
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
придбати юридичну адресу
 • юридична адреса київська область
 • юридична адреса ват
 • юридичний домашню адресу
 • купити юридичну адресу спд
 • зміна юридичної адреси ИФНС
 • отримання юридичної адреси
 • зміна юридичної адреси форма
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація