адреса місцезнаходження юридичної особи

адреса місцезнаходження юридичної особи
      Передусім спробуємо розставити всі точкі та раз і на завжди розібратися, за якими критеріями варто здійснювати пошук потрібної юрадреси, щоб вже через незначний проміжок часу не виникло запитання зміни юр-адреси. Вкажемо лише основні моменти, на які варто, на наш погляд, звернути увагу при купівлі юрадреси , наприклад, у Оболонському р-ні:

     - Район, в якому буде проходити реєстрація. Краще, щоб юрадреса була саме в тому районі, де Ви плануєте проводити свою діяльність.
     - Увагу слід звернути і на наявність документів, що підтверджують власність власника реєстрації на дане приміщення. В тому разі, якщо Ви підпишете правочин без необхідних правопосвідчувальних документів, у Вас незабаром можуть виникнути проблеми з охоронними органами. Крім того, не зможете вести зовнішньоекономічну діяльність.
     - Наявність надійного поштового обслуговування. На зареєстроване юр-адресу буде надсилатися вся офіційна кореспонденція для зв'язку з державними структурами.
адреса місцезнаходження юридичної особи, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 495. Отзывов пользователей: 232.

Про Оболонський район

адреса місцезнаходження юридичної особи
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
адреса місцезнаходження юридичної особи
 • юридичний домашню адресу
 • юридичні адреси спб
 • оренда юридичної адреси київ
 • оренда юридичної адреси
 • адресу юридичної особи
 • юридична адреса пп квартира
 • юридична адреса за пропискою
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація