повідомлення про зміну юридичної адреси

повідомлення про зміну юридичної адреси
     
Зараз існує декілька варіантів при виборі місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Реєстрація підприємства на домашню адресу одного із засновників. Це може бути будинок, в якій тимчасово мешкає один із учасників, та яка належить йому на праві власності. Мінусом сама цього варіанту є те, що контролюючі органи мають повне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація за фактичною адресою. Тобто реально орендуєте придатне приміщення. Це, мабуть, був би ідеальний варіант, проте, нажаль, - далеко не всі початківці підприємства мають дозволити собі орендувати повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Оболонському районі м.Києва.
     3. Держреєстрація фірми за юридичною адресою, купленою за договором у Оболонському районі м.Києва. Ця процедура проходить наступним чином: підписується угода про нібито надання фірмі приміщення, зокрема у суборенду. Дійсно Ви там не знаходитесь, але за цією юрадресою здійснюється, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування Вашої фірми, а також правове підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам та інше. Слід зазначити, що ці договори повністью задовільняють податкові і т.д. установи та проходять при акредитації на кордоні.
повідомлення про зміну юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 367. Отзывов пользователей: 167.

Про Оболонський район

повідомлення про зміну юридичної адреси
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
повідомлення про зміну юридичної адреси
 • юридичну адресу представництва
 • юридична адреса київська область
 • купити юридичну адресу
 • юридичну адресу г київ
 • юридична адреса гарантійне
 • присвоєння юридичної адреси
 • область юридичні адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація