віртуальний офіс з юридичною адресою

віртуальний офіс з юридичною адресою
     
Існує три варіанти у пошуку місцезнаходження бізнесу :


     1. Держреєстрація дома у одного із засновників. Це може бути власна квартира, в якій проживає один із учасників, та яка перебуває у нього згідно із законом. Жирним недоліком цього варіанту є те, що податкові органи отримують повне законне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація фірми за фактичною адресою. Тобто Ви реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це був би кращий варіант, проте, нажаль, - не всі початківці фірми можуть дозволити собі орендувати пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Оболонському р-ні.
     3. Держреєстрація за придбаною юрадресою у Оболонському р-ні. Тут підписується договір на надання фірмі приміщення, зокрема у спільне користування. Дійсно Ви там не знаходитесь, але за цією адресою проходить майже все поштове обслуговування підприємства, а також правове підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам та інше. Слід зазначити, що ці договори цілком влаштовую правоохоронні органи та проходять при акредитації на кордоні.
віртуальний офіс з юридичною адресою, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 620. Отзывов пользователей: 265.

Про Оболонський район

віртуальний офіс з юридичною адресою
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
віртуальний офіс з юридичною адресою
 • юридична адреса та поштова адреса
 • білий юридична адреса
 • зміна юридичної адреси ДПІ
 • продам юридична адреса
 • бюро юридичних адрес
 • адреса юридичний приміщення
 • лист юридична адреса
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація