використання юридичної адреси

використання юридичної адреси
     
Є лише 3 законні варіанти у виборі місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Реєстрація фірми на домашню адресу одного із засновників. Це може бути будинок, в якій проживає засновник фірми, або яка перебуває у нього згідно із законом. Одним із недоліків сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають повне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Держреєстрація за фактичною адресою. Тобто реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення. Це був би ідеальний варіант, але, нажаль - не всі підприємства мають дозволити собі орендувати пристойне приміщення у Оболонському районі м.Києва.
     3. Держреєстрація за юридичною адресою, купленою за договором у Оболонському районі м.Києва. Тобто підписується правочин на нібито надання Вашої компанії приміщення, наприклад у спільне користування. Реально Вас там не буде, але за цією юрадресою відбувається майже все поштове обслуговування підприємства, а також правове підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким держорганам тощо. Слід зазначити, що вказані договори 100% задовільняють державні установи та проходять при акредитації на митниці.
використання юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 386. Отзывов пользователей: 171.

Про Оболонський район

використання юридичної адреси
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
використання юридичної адреси
 • де купити юридичну адресу
 • юридична адреса спд квартира
 • надам юридичну адресу
 • юридична адреса ооо квартира
 • зміна юридичної адреси документи
 • зміна юридичної адреси ИФНС
 • зміна юридичної адреси спд
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація