заміна юридичної адреси

заміна юридичної адреси
     
Існує три законні варіанти при виборі місцезнаходження бізнесу :


     1. Державна реєстрація на домашню адресу одного із засновників. Це може бути квартира, в якій проживає учасник підприємства, або яка належить йому на законній підставі. Недоліком цього варіанту є те, що податкові органи отримують повне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Держреєстрація підприємства за реальною адресою. Таким чином Ви реально берете в оренду придатне приміщення. Це був би кращий варіант, проте, - далеко не всі новостворені підприємства можливість дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення у Оболонському районі м.Києва.
     3. По-третє, це реєстрація фірми за юридичною адресою у Оболонському районі м.Києва. Ця процедура проходить наступним чином: підписується правочин про нібито надання фірмі приміщення, зокрема у оренду. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією юридичною адресою відбувається майже все поштове обслуговування підприємства, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким особам і т.д.. Слід зазначити, що ці договори цілком задовільняють правоохоронні установи та проходять при акредитації на митниці.
заміна юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 391. Отзывов пользователей: 177.

Про Оболонський район

заміна юридичної адреси
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
заміна юридичної адреси
 • масові юридичні адреси
 • юридичні адреси столиці
 • магазин юридичних адрес
 • юридичні адреси гарантія
 • адреса місцезнаходження юридичний
 • пошук юридичної адреси
 • гарантійний лист надання юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація