договір оренди юридичної адреси

договір оренди юридичної адреси
      Передусім пропонуємо розставити всі точкі та, дійсно, розібратися, за якими критеріями треба здійснювати пошук потрібної юридичної адреси, щоб вже через нетривалий період часу у Вас не виникло питання оренди іншого приміщення та зміни юрадреси. Вкажемо основні моменти, на які необхідно звернути увагу юр-адреси ,зокрема, у Оболонському районі м.Києва:

     - Район, в якому буде проходити реєстрація. Звісно, бажано, щоб юр-адреса знаходився в тому районі, де запланували орендувати офіс надалі.
     - Увагу слід звернути і на наявність документів, які підтверджують власність власника. В тому разі, якщо Ви підпишете угоду без цих правопосвідчувальних документів, у Вас можуть виникнути непорозуміння з правоохоронними органами. А також, не зможете проводити зовнішньоекономічну діяльність.
     - Варто звернути увагу й на якісного поштового обслуговування. На зареєстроване майбутнє місцезнаходження буде надсилатися вся офіційна кореспонденція для зв'язку з державними структурами.
договір оренди юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 488. Отзывов пользователей: 216.

Про Оболонський район

договір оренди юридичної адреси
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
договір оренди юридичної адреси
 • змінився юридична адреса
 • список юридичних адрес
 • як отримати юридичну адресу
 • оренда юридичної адреси
 • зміна юридичної адреси ват
 • бюро юридичних адрес
 • рішення про зміну юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація