оренда приміщень з юридичною адресою

оренда приміщень з юридичною адресою
      Давайте спробуємо Вам, дійсно, розібратися, за якими правилами варто здійснювати пошук майбутнього місцезнаходження бізнесу, щоб вже через нетривалий проміжок часу у Вас не виникло питання заміни юр-адреси. Зазначимо основні моменти, на які варто, на наш погляд, звернути свою увагу юрадреси , наприклад, у Оболонському р-ні:

     - Район, в якому буде проходити прописка. Варто подумати над тим, щоб юр-адреса була саме в тому ж районі, де Ви плануєте проводити свою діяльність надалі.
     - Увагу слід звернути і на наявність документів, які підтверджують власність власника прописки на дане приміщення. Якщо укладете угоду без необхідних правопосвідчувальних документів, у Вас можуть виникнути проблеми з правоохоронними органами. А також, Ви не зможете вести зовнішньоекономічну діяльність.
     - Наявність надійного поштового обслуговування. На зареєстроване юр-адресу буде надсилатися кореспонденція для зв'язку з державними структурами.
оренда приміщень з юридичною адресою, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 449. Отзывов пользователей: 198.

Про Оболонський район

оренда приміщень з юридичною адресою
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
оренда приміщень з юридичною адресою
 • гарантійний лист надання юридичної адреси
 • юридична адреса Подольськ
 • придбання юридичної адреси
 • фактичний і юридична адреса ооо
 • як дізнатися юридична адреса організації
 • юридичну адресу тов квартира
 • юридичні адреси ресторанів
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація