адресу юридичної особи

адресу юридичної особи
     
Зараз існує три законні варіанти при пошуку місцезнаходження бізнесу :


     1. Реєстрація підприємства на домашню адресу одного із учасників. Це може бути власна квартира, в якій тимчасово мешкає учасник підприємства, та яка перебуває у нього на праві власності. Жирним мінусом сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають повне законне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Держреєстрація за фактичною адресою. Тобто Ви реально орендуєте нежиле приміщення. Це був би найкращий варіант, проте, - далеко не всі новостворені фірми можливість дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення у Оболонському р-ні м.Києва.
     3. Держреєстрація підприємства за придбаною юрадресою у Оболонському р-ні м.Києва. Тобто підписується правочин про надання Вашої фірмі приміщення, наприклад у оренду. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією юрадресою проходить все поштове обслуговування підприємства, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким особам і т.д.. Слід зазначити, що вищевказані договори повністью влаштовую правоохоронні установи і проходять при акредитації на митниці.
адресу юридичної особи, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 433. Отзывов пользователей: 192.

Про Оболонський район

адресу юридичної особи
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
адресу юридичної особи
 • юридичні адреси та реквізити сторін
 • переоформлення юридичної адреси
 • область юридичні адреси
 • юридичну адресу в статуті
 • міняємо юридичну адресу
 • адресу юридичної особи
 • гарантійний лист юридична адреса
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація