порядок зміни юридичної адреси

порядок зміни юридичної адреси
      Спробуємо розставити всі точкі та раз і на завжди розібратися, за якими правилами треба здійснювати пошук потрібної майбутнього місцезнаходження бізнесу, щоб через незначний період часу не виникло запитання заміни юридичної адреси. Ось головні моменти, на які слід звернути свою увагу юрадреси ,зокрема, у Оболонському районі:

     - Район прописки. Бажано, щоб юридична адреса була в тому ж районі, де Ви плануєте проводити свою діяльність надалі.
     - Увагу слід звернути і на наявність документів, які підтверджують власність власника прописки на обране приміщення. Якщо підпишете договір без цих правопосвідчувальних документів, то у Вас незабаром можуть виникнути суперечки з податковими органами. Крім того, Ви не зможете вести зовнішньоекономічну діяльність.
     - Наявність надійного поштового обслуговування. На зареєстроване юрадресу буде надсилатися офіційна кореспонденція для зв'язку з державними органами.
порядок зміни юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 483. Отзывов пользователей: 198.

Про Оболонський район

порядок зміни юридичної адреси
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
порядок зміни юридичної адреси
 • потрібна юридична адреса
 • заяву про зміну юридичної адреси
 • юридична адреса квартира
 • юридичну адресу в києві
 • юридична адреса тоо
 • юридичні адреси гарантія
 • зміна юридичної адреси пп
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація