юридичну адресу представництва

юридичну адресу представництва
      Передусім спробуємо Вам розставити всі точкі та розібратися, за якими критеріями треба проводити пошук юр-адреси, щоб вже через незначний період часу не виникло запитання заміни юрадреси. Зазначимо основні моменти, на які слід, на наш погляд, звернути свою увагу перед підписанням договору юрадреси ,зокрема, у Оболонському районі м.Києва:

     - Район, в якому буде проходити реєстрація. Звісно, бажано, щоб юрадреса була в тому ж районі, де плануєте купити офіс надалі.
     - Увагу слід звернути і на наявність документів, які підтверджують право власності власника прописки на дане приміщення. Якщо укладете договір без необхідних документів, то у Вас можуть виникнути суперечки з державними органами. Крім того, Ви не зможете проводити зовнішньоекономічну діяльність.
     - Варто звернути увагу й на якісного поштового обслуговування. На зареєстроване юридичну адресу буде надсилатися офіційна кореспонденція для зв'язку з державними органами.
юридичну адресу представництва, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 453. Отзывов пользователей: 215.

Про Оболонський район

юридичну адресу представництва
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
юридичну адресу представництва
 • юридична адреса підприємства
 • скільки коштує юридична адреса
 • продам юридична адреса
 • надамо юридичну адресу київська область
 • юридичний і фізичний адресу
 • придбання юридичної адреси
 • як поміняти юридична адреса ооо
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація