оренда юридичної адреси

оренда юридичної адреси
     
Існує три варіанти у пошуку місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. По-перше, це реєстрація на домашню адресу одного із засновників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно проживає учасник, або яка належить йому на законній підставі. Недоліком сама цього варіанту є те, що контролюючі органи мають право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Реєстрація підприємства за фактичною адресою. Тут Ви реально берете в оренду придатне приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би ідеальний варіант, але, нажаль - не всі компанії можуть дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Оболонському р-ні м.Києва.
     3. По-третє, це реєстрація за юридичною адресою, купленою за договором у Оболонському р-ні м.Києва. Ця процедура проходить наступним чином: підписується договір на нібито надання фірмі приміщення, наприклад у суборенду. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією адресою відбувається, якщо бажаєте, все поштове обслуговування фірми, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим тощо. Слід зазначити, що вказані договори 100% задовільняють державні тощо установи і проходять при акредитації на митниці.
оренда юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 457. Отзывов пользователей: 199.

Про Оболонський район

оренда юридичної адреси
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
оренда юридичної адреси
 • зміна юридичної адреси ват
 • зміна юридичної адреси спд
 • як оформити юридичну адресу
 • зміна юридичної адреси пп документи
 • зміна юридичної адреси ват документи
 • оформлення юридичної адреси
 • знаходження за юридичною адресою
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація