юридичні адреси мо

юридичні адреси мо
     
Зараз є декілька варіантів при пошуку юридичної адреси :


     1. Держреєстрація на домашню адресу одного із учасників. Це може бути нежиле приміщення, в якій тимчасово проживає учасник, та яка перебуває у нього на праві власності. Одним із мінусів цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують повне законне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Держреєстрація фірми за реальною адресою. Ви реально берете в оренду нежиле приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би найкращий варіант, але, нажаль - далеко не всі початківці фірми можуть дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення у Оболонському районі.
     3. Реєстрація фірми за купленою юридичною адресою у Оболонському районі. Тут підписується угода на нібито надання компанії приміщення, зокрема у суборенду. Дійсно Вас там не буде, але за цією адресою здійснюється, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування компанії, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам та інше. Слід зазначити, що вказані договори повністью задовільняють податкові та інші установи і проходять при акредитації на кордоні.
юридичні адреси мо, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 487. Отзывов пользователей: 202.

Про Оболонський район

юридичні адреси мо
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
юридичні адреси мо
 • оренда приміщень з юридичною адресою
 • юридична адреса секретарське обслуговування
 • пошук юридичної адреси
 • обслуговування юридичної адреси
 • надання юридичної адреси в києві
 • юридична адреса ТСЖ
 • скільки коштує юридична адреса
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація