юридичну адресу тов квартира

юридичну адресу тов квартира
     
Існує лише 3 законні варіанти у пошуку юрадреси :


     1. По-перше, це реєстрація підприємства на домашню адресу одного із учасників. Це може бути нежиле приміщення, в якій тимчасово проживає один із учасників, та яка перебуває у нього на праві власності. Мінусом цього варіанту є те, що податкові органи мають право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Держреєстрація фірми за реальною адресою. Тут Ви реально орендуєте придатне приміщення. Це, мабуть, був би кращий варіант, але - далеко не всі початківці фірми можуть дозволити собі орендувати пристойне приміщення у Оболонському районі м.Києва.
     3. Державна реєстрація за юридичною адресою у Оболонському районі м.Києва. Тут підписується угода на надання Вашої компанії приміщення, зокрема у спільне користування. Дійсно Вас там не буде, але за цією юридичною адресою відбувається, якщо бажаєте, все поштове обслуговування Вашої фірми, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким податковим тощо. Вищезазначені договори повністью задовільняють правоохоронні тощо органи і проходять при акредитації на митниці.
юридичну адресу тов квартира, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 521. Отзывов пользователей: 222.

Про Оболонський район

юридичну адресу тов квартира
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
юридичну адресу тов квартира
 • змінився юридична адреса
 • зміна юридичної адреси підприємства
 • зміна в ліцензії юридичної адреси
 • купити юридичну адресу спд
 • використання юридичної адреси
 • зміна юридичної адреси пп документи
 • 1с юридична адреса
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація