лист щодо надання юридичної адреси

лист щодо надання юридичної адреси
      Давайте спробуємо Вам розставити всі точкі та, дійсно, розібратися, за якими правилами слід проводити пошук майбутнього місцезнаходження бізнесу, щоб вже через незначний проміжок часу у Вас не виникло питання заміни юр-адреси. Зазначимо лише головні моменти, на які варто, на наш погляд, звернути свою увагу перед підписанням договору юридичної адреси ,зокрема, у Оболонському р-ні м.Києва:

     - Район, в якому буде проходити прописка. Звісно краще, щоб юрадреса була саме в тому районі, де плануєте орендувати офіс надалі.
     - Увагу слід звернути і на наявність документів, які підтверджують право власності власника прописки на дане приміщення. Якщо Ви підпишете договір без цих правопосвідчувальних документів, у Вас незабаром можуть виникнути непорозуміння з податковими органами. Крім того, Ви не зможете проводити зовнішньоекономічну діяльність.
     - Варто звернути увагу й на надійного поштового обслуговування. На зареєстроване юр-адресу буде надсилатися кореспонденція для зв'язку з державними структурами.
лист щодо надання юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 506. Отзывов пользователей: 204.

Про Оболонський район

лист щодо надання юридичної адреси
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
лист щодо надання юридичної адреси
 • зміна юридичної адреси філії
 • юридична адреса ооо квартира
 • юридичні адреси ват
 • купити юридичну адресу від власника
 • новий юридичну адресу
 • продовження юридичної адреси
 • юридичну адресу за місцем проживання
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація