договір на надання юридичної адреси

договір на надання юридичної адреси
      Давайте спробуємо, дійсно, розібратися, за якими критеріями слід здійснювати пошук юр-адреси, щоб через незначний період часу у Вас не виникло питання заміни юр-адреси. Ось лише головні моменти, на які необхідно, на наш погляд, звернути свою увагу перед підписанням договору юрадреси , наприклад, у Оболонському р-ні м.Києва:

     - Район, в якому буде проходити реєстрація. Звісно краще, щоб юридична адреса була саме в тому ж районі, де Ви запланували орендувати офіс.
     - Увагу слід звернути і на наявність документів, що підтверджують право власності власника реєстрації на дане приміщення. Якщо Ви підпишете угоду без цих правопосвідчувальних документів, то у Вас незабаром можуть виникнути суперечки з правоохоронними органами. А також, Ви не зможете зовнішньоекономічну діяльність.
     - Варто звернути увагу й на надійного поштового обслуговування. На оформлене юрадресу буде надсилатися вся кореспонденція для зв'язку з державними органами.
договір на надання юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 522. Отзывов пользователей: 229.

Про Оболонський район

договір на надання юридичної адреси
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
договір на надання юридичної адреси
 • оренда юридичної адреси
 • порядок зміни юридичної адреси
 • юридичні адреси столиці
 • відкриття юридичної адреси
 • юридична адреса пп
 • юридична адреса за пропискою
 • юридична адреса дешево
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація