юридична адреса Подольськ

юридична адреса Подольськ
     
Є декілька варіантів при виборі юрадреси :


     1. Держреєстрація фірми дома у одного із засновників. Це може бути власна квартира, в якій постійно мешкає один з засновників, та яка перебуває у нього згідно із законом. Жирним мінусом цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують повне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Реєстрація за фактичною адресою. Таким чином Ви реально берете в оренду нежиле приміщення. Це був би ідеальний варіант, проте, - далеко не всі новостворені підприємства мають дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Оболонському районі.
     3. Реєстрація фірми за юридичною адресою у Оболонському районі. Тобто укладається правочин на нібито надання компанії приміщення, наприклад у суборенду. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією юрадресою здійснюється майже все поштове обслуговування підприємства, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким держорганам і т.д.. Вказані договори повністью задовільняють податкові та інші установи та проходять при акредитації на кордоні.
юридична адреса Подольськ, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 424. Отзывов пользователей: 183.

Про Оболонський район

юридична адреса Подольськ
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
юридична адреса Подольськ
 • надання юридичної адреси вартість
 • юридична адреса податкова
 • продаж юридичних адрес
 • юридична адреса спд квартира
 • РЕСО юридична адреса
 • юридична адреса дешево
 • надання юридичної адреси в києві
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація