юридичну адресу за місцем прописки

юридичну адресу за місцем прописки
     
Зараз є лише 3 варіанти у пошуку місцезнаходження бізнесу :


     1. Реєстрація фірми на домашню адресу одного із учасників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно або тимчасово проживає один із учасників, або яка належить йому на законній підставі. Негативом сама цього варіанту є те, що контролюючі органи мають законне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Державна реєстрація за реальною адресою. Тобто реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би найкращий варіант, але, нажаль - не всі компанії можливість дозволити собі орендувати пристойне приміщення у Оболонському районі.
     3. Реєстрація підприємства за купленою юридичною адресою у Оболонському районі. Ця процедура проходить наступним чином: підписується договір про надання Вашої фірмі приміщення, зокрема у оренду. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією адресою проходить, якщо бажаєте, все поштове обслуговування Вашої компанії, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким особам та інше. Ці договори влаштовую державні тощо органи і проходять при акредитації на митниці.
юридичну адресу за місцем прописки, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 455. Отзывов пользователей: 185.

Про Оболонський район

юридичну адресу за місцем прописки
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
юридичну адресу за місцем прописки
 • купівля юридичної адреси
 • юридична адреса зат
 • оренда робочого місця юридична адреса
 • адреса місцезнаходження юридичний
 • надання юридичної адреси інформація
 • зміна юридичної адреси організації
 • відповідність юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація