новий юридичну адресу

новий юридичну адресу
     
Зараз існує лише 3 варіанти при пошуку юридичної адреси :


     1. Держреєстрація підприємства на домашню адресу одного із учасників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно або тимчасово проживає засновник, та яка належить йому на праві власності. Негативом цього варіанту є те, що контролюючі органи мають законне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Реєстрація фірми за реальною адресою. Тут Ви реально орендуєте придатне приміщення або воно Вам належить. Це був би найкращий варіант, проте, - не всі початківці компанії мають дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення у Оболонському р-ні м.Києва.
     3. По-третє, це реєстрація фірми за придбаною юрадресою у Оболонському р-ні м.Києва. Ця процедура проходить наступним чином: підписується угода на нібито надання Вашої компанії приміщення, зокрема у оренду. Реально Вас там не буде, але за цією юрадресою проходить, якщо бажаєте, все поштове обслуговування підприємства, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким особам та інше. Слід зазначити, що вказані договори цілком влаштовую правоохоронні тощо органи та проходять при акредитації на кордоні.
новий юридичну адресу, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 506. Отзывов пользователей: 219.

Про Оболонський район

новий юридичну адресу
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
новий юридичну адресу
 • як отримати юридичну адресу
 • придбати юридичну адресу
 • суборенда юридична адреса
 • юридичну адресу в житловому приміщенні
 • зміна юридичної адреси спд
 • юридична адреса зат
 • юридична адреса податкова
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація