оренда робочого місця юридична адреса

оренда робочого місця юридична адреса
     
Є три варіанти у виборі юрадреси :


     1. Держреєстрація підприємства на домашню адресу одного із учасників. Це може бути квартира, в якій проживає учасник підприємства, або яка належить йому на праві власності. Жирним мінусом сама цього варіанту є те, що контролюючі органи отримують право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація підприємства за фактичною адресою. Ви реально берете в оренду придатне приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би ідеальний варіант, але, нажаль - не всі новостворені підприємства мають дозволити собі орендувати пристойне приміщення у Оболонському районі.
     3. Держреєстрація фірми за юридичною адресою, купленою за договором у Оболонському районі. Тобто підписується правочин про надання компанії приміщення, зокрема у оренду. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою здійснюється, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування фірми, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам і т.д.. Слід зазначити, що вищевказані договори повністью задовільняють державні і т.д. органи і проходять при акредитації на митниці.
оренда робочого місця юридична адреса, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 435. Отзывов пользователей: 188.

Про Оболонський район

оренда робочого місця юридична адреса
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
оренда робочого місця юридична адреса
 • договір юридична адреса
 • надання юридичної адреси в києві
 • юридична адреса ооо квартира
 • юридичну адресу по інн
 • юридичну адресу фірми
 • змінився юридична адреса
 • міняємо юридичну адресу
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація