юридична адреса пп

юридична адреса пп
     
Зараз є лише 3 варіанти у виборі юридичної адреси :


     1. Реєстрація дома у одного із засновників. Це може бути квартира, в якій постійно або тимчасово проживає один із учасників, або яка належить йому згідно із законом. Жирним недоліком цього варіанту є те, що податкові органи отримують право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Держреєстрація фірми за реальною адресою. Тобто реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би кращий варіант, проте, нажаль, - не всі початківці підприємства мають дозволити собі орендувати повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Оболонському р-ні м.Києва.
     3. Реєстрація за купленою юридичною адресою у Оболонському р-ні м.Києва. Тут укладається угода на нібито надання компанії приміщення, зокрема у спільне користування. Дійсно Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою здійснюється, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування Вашої компанії, а також правове підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким держорганам та інше. Вищезазначені договори задовільняють податкові і т.д. органи та проходять при акредитації на кордоні.
юридична адреса пп, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 592. Отзывов пользователей: 265.

Про Оболонський район

юридична адреса пп
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
юридична адреса пп
 • орендувати юридична адреса Оболонському р-ні
 • порядок зміни юридичної адреси
 • лист щодо надання юридичної адреси
 • довідка про юридичну адресу
 • дешеві юридичні адреси
 • оренда юридичної адреси київ
 • оренда юридична адреса Оболонському районі м.Києва
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація