список юридичних адрес

список юридичних адрес
     
Є три варіанти у виборі місцезнаходження бізнесу :


     1. Держреєстрація фірми на домашню адресу одного із засновників. Це може бути будинок, в якій постійно або тимчасово мешкає один із учасників, або яка перебуває у нього на законній підставі. Негативом сама цього варіанту є те, що податкові органи мають повне законне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Реєстрація за реальною адресою. Тобто реально берете в оренду нежиле приміщення. Це був би найкращий варіант, якби не одне але - далеко не всі початківці підприємства мають дозволити собі орендувати пристойне приміщення у Оболонському районі м.Києва.
     3. Державна реєстрація за юридичною адресою у Оболонському районі м.Києва. Тобто підписується правочин на надання Вашої компанії приміщення, зокрема у суборенду. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою здійснюється, якщо бажаєте, все поштове обслуговування підприємства, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким особам тощо. Ці договори повністью задовільняють державні установи і проходять при акредитації на кордоні.
список юридичних адрес, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 373. Отзывов пользователей: 180.

Про Оболонський район

список юридичних адрес
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
список юридичних адрес
 • оренда приміщень з юридичною адресою
 • магазин юридичних адрес
 • юридичну адресу та банківські реквізити
 • орендувати юрадресу Оболонському районі м.Києва
 • знаходження за юридичною адресою
 • гарантійний лист надання юридичної адреси
 • юридичний і фізичний адресу
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація