зміна юридичної адреси заяву

зміна юридичної адреси заяву
     
На данний час існує три законні варіанти у пошуку юридичної адреси :


     1. Реєстрація дома у одного із учасників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно проживає засновник майбутнього підприємства, або яка перебуває у нього на законній підставі. Одним із недоліків цього варіанту є те, що податкові органи отримують законне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація фірми за реальною адресою. Таким чином Ви реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це був би кращий варіант, але - не всі фірми можливість дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення у Оболонському районі.
     3. По-третє, це реєстрація за юридичною адресою у Оболонському районі. Тобто укладається правочин на надання Вашої компанії приміщення, наприклад у спільне користування. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією юридичною адресою відбувається все поштове обслуговування підприємства, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам і т.д.. Вказані договори цілком влаштовую правоохоронні органи і проходять при акредитації на митниці.
зміна юридичної адреси заяву, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 410. Отзывов пользователей: 187.

Про Оболонський район

зміна юридичної адреси заяву
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
зміна юридичної адреси заяву
 • юридична адреса київ Оболонському р-ні
 • зміна юридичної адреси зат
 • юридичну адресу тов квартира
 • повідомлення про зміну юридичної адреси
 • суборенда юрадресу Оболонському районі
 • як поміняти юридичну адресу
 • масові юридичні адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація