продам юридична адреса

продам юридична адреса
     
Наша компанія надасть Вам декілька варіантів надійних юрадрес у різних районах Києва та області, в тому числі у Оболонському р-ні м.Києва, які сто-відсотково відповідають всім зазначеним умовам. Сьогодні пропонуємо Вашій увазі наступні варіанти співпраці :


     1. Готові надати в оренду (суборенду або за договором про співробітництво юр-адресу без поштового обслуговування в Оболонському р-ні м.Києва.
     За невелику суму грошей Ви зможете отримати якісну оренду нежитлового приміщення, яку використаєте в якості юр-адреси Вашого підприємства.
       2. Ми надамо в оренду (суборенду або за договором про співробітництво) юридичну адресу з поштовим обслуговуванням в Оболонському р-ні м.Києва.
      Наша компанія пропонує своїм клієнтам юрадреси для реєстрації підприємства.
      Вказана послуга дорожча, ніж перша, натомість Ви маєте можливість отримати, окрім необхідного договору ще й послугу з переселання вхідних листів. Ми гарантуємо налагоджену працю з поштою. При цьому листи не загубляться.

      Звісно, вибір місцезнаходження для фірми справа не з простих, тому, якщо Ви бажаєте у майбутньому розвивати свій бізнес - наполеглево радимо замовити юр-адресу не масової реєстрації у Оболонському р-ні м.Києва.
      Звертаємо увагу й на те, що вартість юрадреси також залежить від того підписаний договір оренди, договір про співпрацю (надання приміщення партнеру або договір суборенди.

      Виберіть один із зазнащених на сайті юр-адрес у Оболонському р-ні м.Києва та започаткуйте свій бізнес у нас на вигідних умовах! Ми надамо Вашому підприємству прописку в кращому районі; допоможемо максимально швидко провести переоформлення документів та, таким чином, заощадивши Ваш час та гроші!

     Для кожної юридичної адреси надаємо пакет необхідних паперів, з яким Ви можете впевнено проводити держреєстрацію підприємства, отримати акредитацію на митниці та, звісно, отримати ліцензії для Вашого бізнесу, без таких проблем як зміна юрадреси та переоформлення документації установи.
      У інтернеті цей сайт знаходять за запитом : продам юридична адреса ?

      Клієнтів у нас приваблює не тільки якість нашої послуги, вічлевість персоналу, а й низька ціна та вігідність пропозицій.


продам юридична адреса, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 513. Отзывов пользователей: 228.

Про Оболонський район

продам юридична адреса
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
продам юридична адреса
 • купити юридичну адресу спб
 • юридичні адреси спд
 • юридична адреса ооо квартира
 • приміщення під юридичну адресу
 • перевірити юридичну адресу
 • зміна податкової юридичної адреси
 • юридичні адреси тов
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація