зміна юридичної адреси фірми

зміна юридичної адреси фірми
     
Зараз існує три законні варіанти при виборі юрадреси :


     1. Держреєстрація підприємства дома у одного із засновників. Це може бути нежиле приміщення, в якій мешкає засновник майбутнього підприємства, або яка перебуває у нього на праві власності. Мінусом цього варіанту є те, що податкові органи отримують повне законне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Реєстрація підприємства за фактичною адресою. Тобто Ви реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це був би ідеальний варіант, проте, нажаль, - далеко не всі початківці підприємства можуть дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Оболонському районі.
     3. Держреєстрація підприємства за придбаною юрадресою у Оболонському районі. Ця процедура проходить наступним чином: укладається правочин про нібито надання фірмі приміщення, зокрема у суборенду. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією адресою проходить, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування Вашої фірми, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким особам і т.д.. Вищевказані договори цілком задовільняють правоохоронні тощо установи та проходять при акредитації на митниці.
зміна юридичної адреси фірми, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 386. Отзывов пользователей: 180.

Про Оболонський район

зміна юридичної адреси фірми
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
зміна юридичної адреси фірми
 • юридичні адреси тов
 • зміна юридичної адреси пп документи
 • потрібна юридична адреса
 • купити юрадресу Оболонському р-ні
 • юридичні адреси пп
 • юридичну адресу знайти
 • юридичну адресу за місцем проживання
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація