довідка про юридичну адресу

довідка про юридичну адресу
     
Зараз існує три варіанти при виборі юридичної адреси :


     1. Реєстрація дома у одного із засновників. Це може бути будинок, в якій мешкає учасник майбутньої фірми, або яка належить йому згідно із законом. Одним із мінусів сама цього варіанту є те, що контролюючі органи отримують повне законне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Реєстрація підприємства за фактичною адресою. Ви реально берете в оренду придатне приміщення або воно Вам належить. Це був би кращий варіант, якби не одне але - не всі новостворені компанії можливість дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Оболонському р-ні.
     3. По-третє, це реєстрація фірми за придбаною юрадресою у Оболонському р-ні. Тут укладається договір про нібито надання фірмі приміщення, наприклад у суборенду. Дійсно Ви там не знаходитесь, але за цією адресою проходить майже все поштове обслуговування компанії, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам та інше. Слід зазначити, що ці договори влаштовую податкові установи та проходять при акредитації на кордоні.
довідка про юридичну адресу, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 627. Отзывов пользователей: 287.

Про Оболонський район

довідка про юридичну адресу
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
довідка про юридичну адресу
 • як оформити юридичну адресу
 • юридичну адресу г київ
 • юридичні адреси ресторанів
 • зміна юридичної адреси в києві
 • юридичну адресу 26
 • юридична адреса вао
 • зміна юридичної адреси ПФР
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація