куплю юридична адреса

куплю юридична адреса
      Передусім пропонуємо розставити всі точкі та розібратися, за якими критеріями треба проводити пошук потрібної юрадреси, щоб через незначний період часу не виникло питання оренди іншого приміщення та зміни юридичної адреси. Вкажемо лише головні моменти, на які слід звернути увагу при купівлі юрадреси ,зокрема, у Оболонському р-ні м.Києва:

     - Район реєстрації. Звісно, бажано, щоб юр-адреса знаходився саме в тому ж районі, де запланували проводити свою діяльність надалі.
     - Увагу слід звернути і на наявність документів, що підтверджують право власності власника реєстрації на вибране приміщення. Якщо підпишете правочин без цих документів, у Вас незабаром можуть виникнути суперечки з правоохоронними органами. А також, Ви не зможете зовнішньоекономічну діяльність.
     - Наявність надійного поштового обслуговування. На зареєстроване юрадресу буде надсилатися офіційна кореспонденція для зв'язку з державними структурами.
куплю юридична адреса, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 482. Отзывов пользователей: 206.

Про Оболонський район

куплю юридична адреса
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
куплю юридична адреса
 • зміна юридичної адреси
 • договір оренди юридичної адреси
 • фактична адреса юридичної особи
 • фактична адреса організації та юридичний
 • надання юридичної адреси в києві
 • фактична адреса поштова адреса юридична адреса
 • оренда з наданням юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація