оренда юридична адреса Оболонському районі м.Києва

оренда юридична адреса Оболонському районі м.Києва
     
Зараз є три законні варіанти при виборі юридичної адреси :


     1. Державна реєстрація на домашню адресу одного із учасників. Це може бути квартира, в якій тимчасово мешкає учасник підприємства, або яка належить йому на законній підставі. Одним із мінусів сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Державна реєстрація за реальною адресою. Тобто реально орендуєте нежиле приміщення. Це, мабуть, був би найкращий варіант, якби не одне але - далеко не всі компанії можливість дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення у Оболонському районі.
     3. Держреєстрація фірми за купленою юридичною адресою у Оболонському районі. Ця процедура проходить наступним чином: укладається угода про нібито надання Вашої компанії приміщення, наприклад у суборенду. Реально Вас там не буде, але за цією юрадресою відбувається, якщо бажаєте, все поштове обслуговування Вашої компанії, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим тощо. Ці договори повністью задовільняють податкові тощо установи і проходять при акредитації на митниці.
оренда юридична адреса Оболонському районі м.Києва, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 712. Отзывов пользователей: 304.

Про Оболонський район

оренда юридична адреса Оболонському районі м.Києва
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
оренда юридична адреса Оболонському районі м.Києва
 • немасові юридичні адреси
 • надання юридичної адреси
 • змінився юридична адреса
 • юридична адреса філії
 • юридичні адреси спд
 • юридична адреса вао
 • юридична адреса ТСЖ
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація