РЕСО юридична адреса

РЕСО юридична адреса
     
Зараз є декілька варіантів при пошуку юридичної адреси :


     1. Держреєстрація фірми дома у одного із учасників. Це може бути квартира, в якій тимчасово мешкає засновник, та яка належить йому на законній підставі. Недоліком цього варіанту є те, що контролюючі органи отримують законне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація підприємства за реальною адресою. Ви реально берете в оренду нежиле приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би кращий варіант, але - далеко не всі новостворені компанії можуть дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Оболонському р-ні.
     3. Реєстрація підприємства за придбаною юрадресою у Оболонському р-ні. Тут укладається договір про надання фірмі приміщення, зокрема у суборенду. Дійсно Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою здійснюється, якщо бажаєте, все поштове обслуговування Вашої фірми, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим та інше. Вищевказані договори цілком влаштовую правоохоронні і т.д. органи і проходять при акредитації на кордоні.
РЕСО юридична адреса, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 472. Отзывов пользователей: 201.

Про Оболонський район

РЕСО юридична адреса
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
РЕСО юридична адреса
 • орендувати юридична адреса Оболонському р-ні
 • зміна юридичної адреси в києві
 • зміна податкової юридичної адреси
 • зміна юридичної адреси ИФНС
 • юридичну адресу в києві
 • довідка про юридичну адресу
 • подання юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація