зміна юридичної адреси пп

зміна юридичної адреси пп
      Спробуємо розставити всі точкі та, дійсно, розібратися, за якими правилами треба проводити пошук необхідної юр-адреси, щоб вже через нетривалий період часу у Вас не виникло запитання зміни юридичної адреси. Ось лише основні моменти, на які слід, на наш погляд, звернути увагу при оренді юрадреси ,зокрема, у Оболонському р-ні м.Києва:

     - Район, в якому буде проходити прописка. Бажано, щоб юрадреса знаходився в тому районі, де Ви запланували орендувати офіс надалі.
     - Наявність документів, що підтверджують власність власника прописки на обране приміщення. Якщо Ви укладете договір без необхідних правопосвідчувальних документів, у Вас незабаром можуть виникнути проблеми з податковими органами. Крім того, не зможете вести зовнішньоекономічну діяльність.
     - Наявність надійного поштового обслуговування. На оформлене юр-адресу буде надсилатися вся офіційна кореспонденція для зв'язку з державними органами.
зміна юридичної адреси пп, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 372. Отзывов пользователей: 166.

Про Оболонський район

зміна юридичної адреси пп
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
зміна юридичної адреси пп
 • чистий юридична адреса
 • адреса місцезнаходження юридичної особи
 • юридична адреса підприємства
 • юридична адреса квартира
 • юридична адреса податкова
 • юридична адреса тоо
 • юридичні адреси київської області
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація