зміна адреси юридичної особи

зміна адреси юридичної особи
     
Зараз є декілька варіантів у пошуку місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. По-перше, це реєстрація підприємства на домашню адресу одного із учасників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно проживає учасник підприємства, та яка перебуває у нього на праві власності. Недоліком сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують законне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Державна реєстрація за фактичною адресою. Таким чином Ви реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би кращий варіант, проте, нажаль, - не всі новостворені фірми можуть дозволити собі орендувати пристойне приміщення у Оболонському районі м.Києва.
     3. Реєстрація фірми за купленою юридичною адресою у Оболонському районі м.Києва. Тут підписується угода про надання компанії приміщення, наприклад у оренду. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією адресою проходить, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування Вашої фірми, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам та інше. Вказані договори 100% влаштовую податкові і т.д. органи і проходять при акредитації на кордоні.
зміна адреси юридичної особи, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 480. Отзывов пользователей: 217.

Про Оболонський район

зміна адреси юридичної особи
    Оболонський район - це територіальна одиниця міста Києва. Знаходиться в північній частині міста на правому березі Дніпра.
    При створенні у 1975 році названо на честь столиці Білорусі - Мінським. У даний момент до складу входить Оболонь, Мінський та Вишгородська масиви, Пріорка, Куренівка.
    Також у Оболонському районі знаходиться Оболонський суд, який здійснює правосуддя саме у Оболонському райні міста Києва від імені України.
     Згідно з рішенням Київської міської ради від 2001 року, району присвоїли назву Оболонського і приєднали до його території Пущу-Водицю.
зміна адреси юридичної особи
 • масові юридичні адреси
 • зміна юридичної адреси дпи
 • довідка про юридичну адресу
 • юридичний і фізичний адресу
 • юридичну адресу г київ
 • що таке юридична адреса організації
 • оренда приміщень з юридичною адресою
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація